Cover Image of Download slaskie.travel 1.0.30 APK

0/5 - 1 votes

ID: com.slaskietravel

  • Author:

  • Version:

    1.0.30

  • Update on:

Download APK now

The description of slaskie.travel


Slaskie.Travel to oficjalny przewodnik mobilny po Województwie Śląskim dla nowoczesnego turysty. Zawiera wszystko co przyda się każdemu planującemu podróż i wypoczywającemu już na miejscu.

To aplikacja, którą musi posiadać zarówno każdy turysta, jak i mieszkaniec regionu.

Z nią nie zgubisz się na żadnym szlaku, nie przeoczysz żadnej atrakcji, łatwo znajdziesz nocleg, poznasz regionalne przysmaki i wiele innych.

W aplikacji znajdziesz:

ATRAKCJE TURYSTYCZNE

Tutaj znajdziesz opis atrakcji turystycznych, zobaczysz najpierw jak wyglądają na zdjęciach i odnajdziesz ich położenie na mapie. Możesz wyszukać interesujące Cię obiekty i miejsca.
SZLAKI TURYSTYCZNE PIESZE, ROWEROWE, KAJAKOWE I NARCIARSKIE
Opis i gotowe propozycje wycieczek po całym regionie. Pieszo, kajakiem, rowerem, czy na nartach/skiturach/rakietach – wybór należy do Ciebie! Tu znajdziesz wybrane propozycje od Jury, aż po Beskidy.

REGIONY TURYSTYCZNE

Wirtualnie odwiedzisz każdy z regionów województwa śląskiego: Jurę Krakowsko-Częstochowską, Metropolię GZM, Krainę Górnej Odry, Beskidy i Śląsk Cieszyński. Następnie będziesz mógł wybrać się w dane miejsce, ale już bogatszy o wiedzę na jego temat.

SZLAKI TEMATYCZNE

Miłośnicy wycieczek rowerowych, wspinaczki i kajaków mogą oddać się swoim pasjom w otoczeniu średniowiecznych zamków i strażnic na Szlaku Orlich Gniazd. W podróż w czasie, przeniesie nas Szlak Zabytków Techniki – najbardziej interesująca trasa turystyki industrialnej w Polsce. W trakcie odkrywania Śląskiego, poznasz specjały jednej z najbardziej rozpoznawalnych kuchni regionalnych w Polsce. Odkryjesz bogactwo kuchni województwa śląskiego. Do unikalnych, historycznych obiektów i kościołów zaprowadzi Szlak Architektury Drewnianej Województwa Śląskiego mający aż ponad 90 propozycji.

WYDARZENIA

Co w Śląskim piszczy? Tu znajdziesz najciekawsze wydarzenia: festiwale, koncerty, wystawy i wszystkie imprezy, na których nie może Ciebie zabraknąć.

MIASTA REGIONU

Odwiedzisz największe miasta: Częstochowę, Katowice, Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Pszczynę, Bielsko-Białą, Cieszyn. To od Ciebie zależy, gdzie spędzisz swój wolny czas.

AUDIOWYCIECZKI

Nie lubisz tłumów, wolisz sam/a? Audiowycieczki są więc specjalnie dla Ciebie. Ciekawie opowiedziane historie angażują na 100%. Łap telefon i w drogę.

PLANER PODRÓŻY

Z naszym mobilnym przewodnikiem zaplanujesz wspaniałą podróż po regionie. Określ miejsca, czas, atrakcje odwiedzane w czasie wycieczki i ciesz się przygodą. Nie zapomnij o miejscach na nocleg i punktach gastronomicznych. Koniecznie uwzględnij je w swoim planie podróży, lokalne smaki podkreślą kolory Śląskiego.

GRYWALIZACJA

Poznaj smak zwycięstwa! Pokonaj fascynujące i pełne niespodzianek szlaki.

BLOG TURYSTYCZNY

Wyobraźnię rozbudzi blog Odkrywamy Śląskie. Poznasz fakty, ciekawostki i historie, o których nigdy nie słyszałeś. Zobaczysz miejsca, w których nigdy nie byłeś. Spotkasz bohaterów legend, a nawet zamkowe duchy.

PRZEPISY REGIONALNE

Tylko tu zainspirujesz się kuchnią regionalną. Smaczne, zdrowe i sprawdzone przepisy przekonają Cię do tego, aby spróbować swoich sił w roli kucharza. Lokalne produkty najwyższej jakości sprawią, że gotowanie stanie się przyjemnością.

NOCLEGI

A kiedy już przekonasz się, że jeden dzień w Śląskim to za mało – znajdź odpowiednie dla siebie miejsce, aby zostać dłużej.

GASTRONOMIA

Niezliczona liczba obiektów gastronomicznych pozwoli zaspokoić głód podczas podróży. Nie zapomnij o restauracjach na Szlaku Kulinarnym „Śląskie Smaki”® - tylko tam zjesz specjalnie certyfikowane potrawy z Menu „Śląskie Smaki”® - to najwyższa jakość dan regionalnych.
Show more

slaskie.travel 1.0.30 APK for Android 6.0+

Version 1.0.30 for Android 6.0+
Update on 2021-11-23
Installs 1.000++
File size 66.852.861 bytes
Permissions view permissions
What's new Drobne poprawki i usprawnienia.

Versions history:

Show more
We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are allow us to use them.