Cover Image of Download codenga.pl 1.0 APK

0/5 - votes

ID: com.codengaplapp2021

Download APK now

The description of codenga.pl


Codenga to przemyślane i łatwo przyswajalne kursy spakowane w interaktywne zadania do samodzielnego wykonania. Dzięki nim nauka programowanie nie będzie już dla Ciebie czarną magią!

Wybierz technologię, w której chcesz się uczyć
W Codenga masz duży wybór tego, czego chcesz się uczyć: HTML, CSS, Java i wiele innych. Nie wiesz jak to potem wykorzystać w praktyce? Nasze praktyczne projekty pozwolą Ci ruszyć z miejsca i rozbudować swoje portfolio!

Wybierz swoją ścieżkę kariery
Opanuj od zera HTML, CSS, Python, JAVA, C++ i inne popularne technologie i języki programowania. Zdobądź umiejętności potrzebne do pracy i zacznij budować swoją karierę w IT.

Sam decydujesz gdzie i kiedy się uczysz
Kurs realizujesz, wtedy kiedy Ci się podoba, wystarczy dostęp do internetu. Jeżeli chcesz narzucić sobie plan nauki i ustalić indywidualny tok nauczania możesz to zrobić. Uczysz się więc we własnym tempie i tak jak Ci wygodnie.

Różnorodność dostępnych zadań
Kursy zawierają wiele typów zadań, co wpływa pozytywnie na pobudzenie i usprawnienie procesu nauczania. Stymulują Twoją reakcję na uczony materiinstalowaniaał, co powoduje, że jesteś bardziej zaangażowany w naukę!

Bez programów, kodujesz w przeglądarce
Konfiguracja własnego środowiska? Zapomnij o tym, wszystko, czego potrzebujesz to dostęp do internetu. Z Codenga kodujesz w przeglądarce, bez czegokolwiek!

89% zawartości kursu to praktyka
W naszych kursach kładziemy duży nacisk na naukę poprzez wykonywanie zadań praktycznych. Od samego początku uczysz się kodować, zamiast wkuwać zbędną teorię.
Show more

codenga.pl 1.0 APK for Android 5.0+

Version 1.0 for Android 5.0+
Update on 2022-06-24
Installs 50++
File size 20.127.605 bytes
Permissions view permissions
What's new Aplikacja Codenga