Cover Image of Download Veribase 3.0.87 APK

3.9/5 - 162 votes

ID: com.veribase.crm

Download APK now

The description of Veribase


Veribilim Yazılım Bilgisayar San.Tic.Ltd.Şti. 2009 yılında müşteri ilişkileri yönetimi (CRM/CLM) alanında yazılım hizmeti vermek üzere kurulmuştur. Şirketimizde saha ekiplerinin yönetilmesi (ETMS) başta olmak üzere şirketlerin tüm ihtiyaçlarına yönelik çözümler geliştirilmektedir. Yaklaşık 10 yılda geliştirdiğimiz ve halen geliştirmekte olduğumuz Veribase altyapısı sayesinde dinamik yazılımlar hazırlayabilmekte ve projeler üzerinde hızlı şekilde yazılımsal değişiklikler yapabilmekteyiz. Veribase teknolojisi ihtiyaca özel yazılım projelerinin kısa zamanda üretilebilmesini ve hayata geçirilebilmesini sağlamaktadır.

Vizyonumuz
Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine uygun, yüksek teknolojiye sahip, kullanıcı dostu, insan ve çevreye saygılı ürün / hizmet sunmak.

Misyonumuz
Küresel pazarda web ve mobil tabanlı, akıllı ve esnek CRM ve CLM çözümleri üreterek müşterilerimize katma değer sağlamak.

Kalite Politikamız
Ulusal ve Uluslararası standartlar doğrultusunda hizmet kalitesinin arttırılmasını sağlayacak, yönetmeliklere uygun , son teknoloji yazılım ürünleri üretmek.

Kalite Yönetim Sistemini Çalışanların tam katılımıyla uygulamak ve sistemin etkinliğini arttıracak sürekli iyileşmeyi sağlamak.
Show more
  • Category

    Business
  • Get it on:

    Go Google Play com.veribase.crm
  • Requirements:

    Android 4.4+

Veribase 3.0.87 APK for Android 4.4+

Version 3.0.87 for Android 4.4+
Update on 2022-05-14
Installs 10.000++
File size 6.817.086 bytes
Permissions view permissions
What's new Eğitimler modülü için iyileştirme sağlar

Versions history:

Show more