Cover Image of Download Panik Butonu 2.7.3 APK

2/5 - 795 votes

ID: com.pronet.panikbutton

Download APK now

The description of Panik Butonu


\"Panik Butonu\" uygulamasıyla, acil durumda panik butonuna tek bir dokunuşunuz yeter! Pronet kullanıcısı olmasanız bile aylık veya yıllık abonelik ile Panik Butonu uygulamasını kullanarak tek dokunuşunuzla yakınlarınızdan ve Pronet Alarm Haber Alma Merkezi’mizden yardım isteyebilirsiniz. Peki, uygulamamız nasıl çalışıyor?


Ø Panik butonuna bastığınız anda, uygulama içindeki acil durum kişi listesine eklediğiniz yakınlarınıza, SMS ile acil durum bilgisi ve lokasyonunuz gönderilir. Uygulama kullanan yakınlarınız konumuzu canlı olarak haritadan takip edebilirler.

Ø Pronet Alarm Haber Alma Merkezi ortalama 10 saniye içinde sizi arar, size ulaşamazsa acil durum kişi listenizdeki yakınlarınızı sırayla arar.

Ø Pronet, acil durumu teyit ederek ihtiyaca göre sizi ambulans, polis veya itfaiyeye yönlendirir.

Ø Panik butonuna basılı tuttuğunuz sürece Pronet Alarm Haber Alma Merkezi’miz canlı lokasyon takibini sürdürür.

Ø Uygulama içerisinde bulunan deprem butonu, internet ya da GPRS’in çekmediği durumlarda bile telefonunuzdan düdük sesi çıkartır, flaşın yanıp sönmesini sağlar.

Pronet aboneleri için Panik Butonu Uygulaması ve Alarm Haber Alma Merkezi desteği paketine dahil olarak verilmektedir. Pronet abonesi olmayan kullanıcılar, Panik Butonu Uygulaması ve Alarm Haber Alma Merkezi desteğinden aylık veya yıllık abonelik seçenekleri ile faydalanabilirler. Aylık abonelik 16,99 TL, yıllık abonelik 169,99 TL olarak ücretlendirilmiştir.

Üstelik artık ‘Aile Paketi’ hizmeti ile tüm aileniz acil durumda tek dokunuşla güvende olur! Aylık 39,99 TL olan aile paketinden faydalanıldığı durumda 3 yakınınız Panik Butonu hizmetinden sizin gibi yararlanabilir, istediği kadar acil durum kişi listesi oluşturabilir, acil durumda canlı lokasyonlarını yakınları ve Pronet ile paylaşabilirler.

Pronet Panik Butonu uygulaması ile dışarıda ya da evde her an güvende olursunuz, içiniz hep rahat eder!
Show more
  • Category

    Tools
  • Get it on:

    Go Google Play com.pronet.panikbutton
  • Requirements:

    Android 4.4+

Panik Butonu 2.7.3 APK for Android 4.4+

Version 2.7.3 for Android 4.4+
Update on 2022-05-14
Installs 100.000++
File size 13.704.666 bytes
Permissions view permissions
What's new Uygulamamızı daha faydalı ve kullanışlı hale getirebilmek adına, güncellemelerimizi sürdürüyoruz.
Artık her durumda yanınızdayız. Aktif internet bağlantınız olmasa bile SMS ile yakınlarınıza acil durumunuzu bildirebilir, konumunuz alınamadığı durumlarda bile acil durum butonuna basarak alarm verebilirsiniz.
Karşılaştığınız sorunları daha hızlı çözebilmemiz için, geri bildirimleriniz önem taşımaktadır.
Sorun ve görüşlerinizi, [email protected]'e ileterek bize ulaştırabilirsiniz.

Versions history:

Show more