Cover Image of Download MEDAR APK

5/5 - 7 votes

ID: com.medar

 • Author:

 • Version:

  Varies with device

 • Update on:

Download APK now
How to install APKs bundle(.zip)

The description of MEDAR


Kurumsal medya arşivinizi medar ile güvene alın, fotoğraf, video ve ses dosyalarından oluşan arşivinizi kurumunuza ait sunucularda kolayca yönetin.

Medar, işyerinizdeki sunuculara kurulan ve ağınızdaki bilgisayarlardan erişilen, fotoğraf, video ve ses dosyalarınızı kolayca ve güvenle saklayabileceğiniz, gerektiğinde hızla erişebileceğiniz ve paylaşabileceğiniz bir özel bulut uygulamasıdır.

İşle ilgili her türlü fotoğraf, video ve ses içerikli medya dosyalarının kayıt altına alınması ve gerektiğinde hızla erişilmesi profesyonel iş ortamının en öncelikli kurallarından biridir. Medya içerikli dosyalarınızı saklamak için bugüne kadarki en iyi çözümü geliştirdik.

Medar yazılımı kurumunuzun sistem odasındaki sunucular üzerinde çalışır. Kurumdaki ağınızdan erişim sağlanır. Kullanıcılar medara e-posta adresleri ve şifreleri ile internet tarayıcı ve burada sunulan mobil uygulama üzerinden erişir.
Show more
 • Category

  Tools
 • Get it on:

  Go Google Play com.medar
 • Requirements:

  Android Varies with device+

MEDAR Varies with device APK for Android Varies with device+

Version Varies with device for Android Varies with device+
Update on 2022-09-23
Installs 100++
File size 27.438.674 bytes
Permissions view permissions
What's new Medya içerikli dosyalarınızı saklamak ve gerektiğinde kolayca ulaşabilmek için bugüne kadarki en iyi çözümü geliştirdik.

Versions history:

Show more