Cover Image of Download FlashScore - wyniki na żywo 3.13.1 APK

4.7/5 - 26.010 votes

Package: eu.livesport.LiveSports_pl2

Download APK now

The description of Download FlashScore - wyniki na żywo 3.13.1 APK


Z FlashScore nie przegapisz już żadnej bramki. Po prostu wybierz interesujące Cię mecze, zespoły albo zawodników z ponad 6000 rozgrywek, które obsługujemy. Nasze powiadomienia poinformują Cię o każdym ważnym momencie w meczu.

EURO 2021 i COPA AMERICA 2021
Śledź wyniki na żywo, rezultaty, komentarze na żywo, zapowiedzi meczów i podsumowania z Euro 2021 i Copa America. Aplikacja FlashScore oferuje wszystkie wyniki i aktualności z Euro 2021 i Copa America w jednym miejscu.

SZYBKIE I DOKŁADNE WYNIK SPORTOWE

• SZEROKI ZASIĘG RELACJI: W naszej aplikacji znajdziesz piłkę nożną, tenis, siatkówkę koszykówkę, piłkę ręczną i 33 innych sportów. Obsługujemy ponad 6000 wydarzeń z całego świata – możesz śledzić ponad 1200 odrębnych zawodów!

• SZYBKOŚĆ: Kiedy zostaje zdobyta bramka, pokazana zostaje czerwona kartka, zakończy się set lub tercja Ty dowiesz się o tym tak szybko, jak kibicujący na żywo.


KONIEC Z PRZEGAPIONYMI MECZAMI I WIADOMOŚCIAMI Z OSTATNIEJ CHWILI

• ULUBIONE ZESPOŁY I MECZE: Nie marnuj czasu i śledź tylko swoje wybrane mecze, zespoły i rozgrywki.

• POWIADOMIENIA I ALERTY: Rozpoczęcie meczu, składy wyjściowe, bramki – nie przegapisz już tego. Po prostu dodaj mecz ulubionych w aplikacji na swoim smartfonie, a będziesz o wszystkim wiedział dzięki powiadomieniom.

• SYNCHRONIZACJA: Czy używasz kilku urządzeń, komputera, tabletu i smartfona? Jeśli tak, to jesteśmy na to przygotowani. Będąc zarejestrowanym użytkownikiem twoje spersonalizowane ustawienia będą dostępne na każdym z nich.


TABELE I SZCZEGÓŁY MECZU

• KOMENTARZ LIVE: Nie możesz zobaczyć meczu w TV? Nie ma problemu. Będziesz na bieżąco śledząc nasz szczegółowy komentarz live.

• SKŁADY I POJEDYNKI BEZPOŚREDNIE: Czy chciałbyś znać skład wyjściowy przed rozpoczęciem meczu? Mamy go z wyprzedzeniem. Ponadto możesz sprawdzić historię pojedynków bezpośrednich pomiędzy drużynami.

• TABELE LIVE: Jedna bramka może dużo zmienić. Nasze tabele live pokażą Ci, czy zdobyty gol wpływa na pozycję drużyny i klasyfikację strzelców.
Show more
  • Category

    SPORTS
  • Get it on:

    Go Google Play eu.livesport.LiveSports_pl2
  • Requirements:

    Android 5.0+

FlashScore - wyniki na żywo 3.13.1 APK for Android 5.0+

Version 3.13.1 for Android 5.0+
Update on 2021-06-06
Installs 1.000.000++
File size 17.795.275 bytes
Permissions view permissions
What's new - Nie tylko zdobyte bramki robią różnicę. Sprawdź nowo dodane asysty na profilach zawodników w sekcji kariera.
- Wypróbuj Google One Tap, zupełnie nową możliwość logowania lub rejestracji. Jest dostępna w ustawieniach aplikacji.
- W całej aplikacji powiększyliśmy zdjęcia piłkarzy, tenisistów i innych sportowców.

Versions history:

Show more
We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are allow us to use them.