Cover Image of Download InPost Mobile 3.4.0 APK

4.8/5 - 701 votes

Package: pl.inpost.inmobile

Download APK now

The description of Download InPost Mobile 3.4.0 APK


Nadawaj bez drukowania etykiety i otwieraj skrytki zdalnie z InPost Mobile!
Aplikacja InPost Mobile wprowadza szereg możliwości, dzięki którym korzystanie z Paczkomatów jest proste jak nigdy.

👉Wysyłasz bez etykiety
Teraz możesz nadać paczkę wygodnie w InPost Mobile – bez drukowania etykiety i 24/7. Wystarczy zeskanować kod QR lub wpisać kod nadania w Paczkomacie i gotowe. Dodatkowo, jeśli wybierzesz nadanie w aplikacji, możesz wysłać paczkę z dowolnego Paczkomatu.

👉Otwierasz skrytkę zdalnie
Najważniejszą funkcją aplikacji jest usługa zdalnego otwierania skrytek, która pozwala na odbieranie przesyłek bez konieczności korzystania z ekranu Paczkomatu. Wystarczy, że klikniesz odpowiedni przycisk w naszej aplikacji – Twoja skrytka otworzy się sama i uwolni przesyłkę dla Ciebie. Dla każdej dostarczonej przesyłki widoczny jest również kod odbioru i/lub kod QR.

👉Masz wszystkie paczki w jednym miejscu
Przesyłki, również te kurierskie, które w ciągu ostatnich 30 dni zostały zamówione na przypisany do aplikacji numer telefonu, będą widoczne od razu po zalogowaniu do aplikacji – nie musisz rejestrować ich samodzielnie. Paczki zostaną domyślnie posortowane w zależności do tego, na jakim etapie podróży do Paczkomatu się znajdują. Każdej z nich możesz również nadać nazwę i opis.

👉Odbierasz przesyłki w ramach Multiskrytki
Multiskrytka to nowa opcja, która pozwala na odbieranie wielu przesyłek z jednej skrytki Paczkomatu. Paczki, które znalazły się w Multiskrytce, są w aplikacji zgrupowane w jeden komunikat i wyróżnione kolorem niebieskim.

👉Oszczędzasz czas
InPost Mobile to przede wszystkim oszczędność czasu przy odbiorze paczki z Paczkomatu. Możesz odebrać swoje przesyłki zdalnie albo przy pomocy kodów odbioru QR, które znajdziesz bez problemu w aplikacji mobilnej.

👉Masz Paczkomaty zawsze blisko siebie
W aplikacji z łatwością wyszukasz Paczkomaty i PaczkoPunkty. Wystarczy, że klikniesz na mapę, a przy włączonej lokalizacji aplikacja wskaże Ci najbliższe punkty InPost, a także pokaże do nich drogę z miejsca, w którym aktualnie się znajdujesz.

👉Odbierasz paczki po drodze
Dzięki funkcji notyfikacji opartych na geofencingu, przypomnimy Ci o odbiorze paczki, gdy znajdziesz się w pobliżu Paczkomatu. Włącz powiadomienia dla InPost Mobile w swoim smartfonie, określ zasięg radaru w ustawieniach aplikacji i korzystaj z możliwości.

👉Zawsze wiesz, gdzie jest Twoja paczka
Za pomocą aplikacji możesz śledzić wszystkie paczki, na które czekasz. Co więcej, dzięki powiadomieniom push na ekranie swojego telefonu, jesteś na bieżąco ze zmianami statusów przesyłki. Masz również możliwość archiwizowania swoich paczek.

👉Jesteś na bieżąco z centrum powiadomień
Dzięki centrum powiadomień zawsze wiesz, co się dzieje z Twoją przesyłką, a także otrzymujesz informację o nowych konkursach i ciekawych akcjach, które organizujemy.

👉Płacisz bezgotówkowo za przesyłki pobraniowe
Możesz zapłacić za przesyłki pobraniowe dzięki szybkim przelewom PayByLink – to proste i wygodne rozwiązanie, które daje Ci swobodę i pełną kontrolę nad zamówieniem.

👉Śledzisz paczki najbliższych
Z InPost Mobile możesz śledzić przesyłki swoich bliskich zawsze wtedy, kiedy potrzebujesz. Wystarczy, że podadzą Ci swój 24-cyfrowy numer przesyłki – wpisz lub wklej go w aplikacji i miej paczki najbliższych w swoim telefonie.

Tworzysz aplikację razem z nami!
Regularnie aktualizujemy produkt, odpowiadając na sugestie i zgłoszenia użytkowników. Aplikacja InPost Mobile ma być przede wszystkim dla Ciebie, dlatego słuchamy tego, co masz do powiedzenia.
Show more

Featured Videos

  • Category

    SHOPPING
  • Get it on:

    Go Google Play pl.inpost.inmobile
  • Requirements:

    Android 6.0+

InPost Mobile 3.4.0 APK for Android 6.0+

Version 3.4.0 for Android 6.0+
Update on 2021-07-15
Installs 5.000.000++
File size 54.549.972 bytes
Permissions view permissions
What's new Odpowiadając na potrzeby i sugestie naszych Użytkowników regularnie aktualizujemy aplikację InPost Mobile. W najnowszej wersji:
- dodaliśmy możliwość przedłużenia czasu odbioru przesyłki,
- wprowadziliśmy kilka poprawek graficznych oraz optymalizacji.

Versions history:

Show more
We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are allow us to use them.