Cover Image of Download GeoNavi 1.17 APK

4.4/5 - 41 votes

ID: com.GeoNavi.Android

 • Author:

 • Version:

  1.17

 • Update on:

Download APK now

The description of GeoNavi


System GeoNavi pozwoli Ci kontrolować dziesiątki aspektów zarówno Twojej floty jak i działań pracowników. Bieżąca i historyczna lokalizacja, parametry silnika i elementów specjalistycznych, zużycie paliwa i czas pracy - to tylko wybrane elementy, które udostępnia nasza aplikacja.
GeoNavi dostarcza kompleksowych rozwiązań dla firm z zakresu monitoringu gps pojazdów. Nasz system monitoringu został stworzony z myślą o zróżnicowanych wymaganiach stawianych przez Klientów, co pozwala nam na realizację zarówno prostych jak i złożonych wdrożeń.
Wykorzystaj możliwości GeoNavi aby skutecznie monitorować swoją flotę pojazdów dostawczych. Idealne rozwiązanie dla hurtowni, firm kurierskich, magazynów czy piekarni.
Dzięki dokładnej lokalizacji pojazdów na mapie, jesteś w stanie przewidzieć czas dotarcia do klienta czy strefy załadunku.
Możliwość dokładnej rejestracji czasu jazdy oraz postoju pozwali Ci na szybkie wykrycie nieprawidłowości w pracy kierowców. Dołączając do tego analizę parametrów pracy auta, takich jak obroty silnika, spalanie czy średnia prędkość, otrzymasz obraz swoich kierowców, niezbędny do optymalizacji ich pracy i kosztów utrzymania floty.
Show more
 • Category

  Tools
 • Get it on:

  Go Google Play com.GeoNavi.Android
 • Requirements:

  Android 5.0+

GeoNavi 1.17 APK for Android 5.0+

Version 1.17 for Android 5.0+
Update on 2022-01-21
Installs 5.000++
File size 20.700.375 bytes
Permissions view permissions
What's new Poprawiono błędny nr telefonu

Versions history:

Show more
We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are allow us to use them.