Cover Image of Download FILMOOVIE - WATCH TOGETHER  APK

0/5 - votes

ID: com.durumedya.filmoovie

Download APK now

The description of FILMOOVIE - WATCH TOGETHER


FILMOOVIE - BİRLİKTE İZLEYİN!
İster arkadaşlarınız ile isterseniz de yeni insanlar ile eşleşip tanışarak, dilediğiniz tv kanalını, filmleri, dizileri, entegre edilen platformlardaki içerikleri dilediğinizce izleyebilirsiniz.

YENİ İNSANLAR İLE TANIŞ
Filmoovie, diğer insanların online odalar kurmasına ve odanıza katılmanıza izin vermektedir. İster kurulmuş odalardan dilediğinize katılın ve insanlar ile tanışın, isterseniz de uygulamamız içerisinde bulunan "Yeni İnsanlar İle Eşleş" kısmından diğer insanlar ile eşleşebilir, baş başa dilediğiniz içeriği izleyebilirsiniz.

ARKADAŞLARIN İLE BİRLİKTE İZLE
Dilediğiniz kullanıcıyı arkadaş olarak ekleyebilir, arkadaşlarınızı odanıza davet edebilir, arkadaşlarınızın odasına katılabilirsiniz.

SESLİ SOHBET
Uygulamamız içerisinde bir odaya katılmanızdan itibaren sesli sohbet özelliği aktif edilir. Lobi ekranında, sinema salonunda veya evinizde diğer insanlar ile birlikte izlerken sesli sohbet edebilirsiniz.

TV KANALLARI
Evinizdeki televizyonundan veya bahçenizdeki ekranınızdan ister tek başınıza, isterseniz de arkadaşlarınızı davet edip izleyebileceğiniz 8farklı televizyon kanalı bulunmaktadır.

ENTEGRE EDİLEN PLATFORMLAR
Netflix, Amazon Prime, Film Box, Blu Tv, Exxen, Gain, Puhu Tv gibi film/dizi/içerik izleme platformlarını uygulamamız üzerinden ister tek başınıza, ister arkadaşlarınız ile beraber izleyebilirsiniz.

VİZYONDAKİ FİLMLER-SİNEMA SALONU
Uygulamamız içerisinde her ay yenilenen vizyondaki filmler bulunmaktadır. Bu filmlerden dilediğinizi seçebilirsiniz ve sinema salonunda ister tek başına, ister arkadaşlarınız ile, isterseniz de yeni insanlar ile eşleşip izleyebilirsiniz.
Uygulamamız içerisinde 3d olarak oluşturulmuş olan sanal gerçeklik hissiyatı veren sinema salonu bulunmaktadır. Salonun gişelerinden dilediğiniz filmi seçebilir, koltuğunuza oturabilir ve sinema salonu hissiyatı ile izleyebilirsiniz.

KARAKTER VE EV SEÇİMİ
Uygulamamız içerisinde kişiselleştirebileceğiniz 4farklı karakter bulunmaktadır. Bu karakterlerden dilediğinizi seçip kendinize uygun olarak kişiselleştirebilirsiniz. Ayrıca uygulamamız içerisinde kişiselleştirebileceğiniz 3d olarak oluşturulmuş ev bulunmaktadır. Evinizi dilediğinizce dizayn edebilir ve arkadaşlarınızı evinize davet edip birlikte izleyebilirsiniz.

BAHÇE MODU
Kişiselleştirmiş olduğunuz evin haricinde, evin bahçe bölümünün kilidini de açabilirsiniz. Bahçenize ister ateşbaşı ister havuzbaşı ambiansı ekleyebilirsiniz.
Show more

FILMOOVIE - WATCH TOGETHER Varies with device APK for Android Varies with device+

Version Varies with device for Android Varies with device+
Update on 2022-11-23
Installs 1.000++
File size 222.686.171 bytes
Permissions view permissions
What's new The interface design has been updated.
Graphical improvements have been made.
Added "I Have an Account" section to subscription transactions

Versions history:

Show more