Cover Image of Download Emlaksitem | Emlak İlanları 2.5.17 APK

4.4/5 - 459 votes

ID: com.emlaksitem.android

  • Author:

  • Version:

    2.5.17

  • Update on:

Download APK now

The description of Emlaksitem | Emlak İlanları


Aradığın emlak burada!
Emlaksitem tüm emlak ihtiyaçlarınız için burada. Konut, mesken, arsa, villa ve daha birçok ilanlarla alım, satım ve kiralama yapmak çok kolay.

Güncel emlak ilanları arasından ihtiyacın olana hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsin. Emlak uygulamasında rezidans, yazlık, ofis, villa, işyeri, tarım alanı gibi birçok seçenek var.

Konum üzerinden bul!
Harita ekranında, bölgenizdeki tüm ilanları fiyatlarıyla birlikte görebilirsiniz.

Bölgenize özel ilanların üzerinde fiyatlarıyla birlikte görüntüleyebilir ve dilerseniz listeleme seçeneğiyle sadece istediğiniz kategoride emlakları görüntüleme yapabilirsiniz.

İşyeri, bina, turistik tesis, devre mülk, konut, kiralık ev, sahibinden satılık, sahibinden kiralık, günlük kiralık ve hepsine haritada erişebilir ve tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Hastane, okul, iş yeri konumuna göre arama yapabilirsiniz. İlan sahibiyle whatsapp iletişimi kurabilir daha fazla ayrıntıya sahip olabilirsin, hemen ara seçeneği ile direkt olarak telefon görüşmesi sağlayabilirsiniz, hayalinize ulaşmak tek tık kadar kolay.

İlan verin, milyonlarca kişiye ulaşın!
İlanlarınızın doğru kitleye ulaşması emlaksitem ile mümkün. Hızlıca kiralama, satış gibi emlak işleriniz için doğru yerdesiniz. Milyonlarca kişinin ilgilendiği emlak sektöründe ilanınızın erişilebilir olması gerekiyor.

Alım, satım, kiralama işlerinizin yanı sıra; kat karşılığı arsa, markalı konut projeleri, tarım alanı alım-satım, çiftlik, yazlık, dağ evi kiralama gibi birçok alanda ilan verebilir ve erişebilirsiniz. Ev ilanınızın hak ettiği değeri görmesi, değerinde emlak ilanı emlaksitem’de.

Gelişmiş algoritmasıyla size en doğru ve en ayrıntılı emlak sonuçlarını verir; Konum üzerinde de filtrelemeleri yapabilirsiniz. Sahibinden ilanlar, kiralık ev, satışa hazır ev, mülk ilanına hızlı ve kolayca ulaşabilirsiniz. Herkesin ihtiyacına yönelik emlak ilanlarında; metrekare, oda sayısı, doğalgaz ısıtma, kat kaloriferi, güney cephe, kuzey cephe gibi birçok özellik ve filtreleme ile en doğru sonuca ulaşabilir veya ilanınızı ortaya çıkarabilirsiniz.

Sadece cep telefonunuzdan bile ilan oluşturabilirsiniz, 35 farklı fotoğraf yükleyerek, ön plana çıkartmak istediğiniz özellikleri görsel olarak sunabilir ve dilerseniz qr sistem ile de görsel yükleyebilirsiniz.

İlan verirken uygulama üzerinden yardımcı videolar sekmesinden yardım alabilirsiniz. İyi emlak ilanı nasıl hazırlanır? Mobil ve web sitesinden ilan ekleme öğretici videolarını izleyebilir diğer soru ve görüşleriniz bize ulaşabilirsiniz.
Show more

Emlaksitem | Emlak İlanları 2.5.17 APK for Android 4.2+

Version 2.5.17 for Android 4.2+
Update on 2022-05-13
Installs 50.000++
File size 13.125.042 bytes
Permissions view permissions
What's new Emlaksitem’i kullandığınız için teşekkür ederiz! Kullanıcı deneyimini ve kararlılığı artırmak adına uygulamamızı sizin için düzenli olarak güncelliyoruz
⚫ Daha akıcı kullanım için değişik ekranlarda çeşitli iyileştirmeler yapıldı
⚫ Harita kullanımı ile ilgili geliştirmeler yapıldı
⚫ Tüketici kredisi hesaplama işleminde yaşanan bir hata giderildi

Versions history:

Show more