Cover Image of Download ŞEKER MOBİL 8.0.10 APK

2.9/5 - 4.530 votes

ID: tr.com.sekerbilisim.mbank

 • Author:

 • Version:

  8.0.10

 • Update on:

Download APK now

The description of ŞEKER MOBİL


Tüm müşterilerimize hizmet veren Şeker Mobil Şube uygulaması ile size özel Şekerbank şubeniz her zaman yanınızda.

Şekerbank, Esnaf ve çiftçilere dijital kanallar ile ulaşarak, kredi başvurularını internet ve mobil şubesi üzerinden almaya başladı. Bankamızın hizmetlerine ulaşılma imkanı daha kolay ve hızlı hale geldi. Esnaf ve çiftçilerimizin bankacılık ihtiyaçlarında hızlı başvuru yapmalarını ve başvurularına anında yanıt bulmalarını sağlayan hizmet sunuyor, bu kapsamda kişilerin var ise kredi limitlerini de görebilme imkanı da sağlıyoruz.

Şeker Mobil Şube mobil bankacılık uygulaması ile EFT, Havale gibi para transferleri başta olmak üzere fatura ve kurum ödemelerinden, avantajlı kurlarla döviz alım satım işlemlerine, hisse senedi işlemlerinden altın alım satım işlerine, avantajlı e-mevduat işlemlerinden hesap hareket ve işlemlerine kadar birçok bankacılık işlemini hızlı, güvenli ve kolay gerçekleştirebilirsiniz. Kurumsal müşterilerimiz bu işlemlere ek olarak onaylarına düşen işlemleri görüntüleyebilir, anında kolaylıkla onaylayabilirler.

Şeker Mobil Şubemiz ile ilgili görüşleriniz bizim için değerlidir. Her türlü öneri ve yorumlarınızı [email protected] iletişim adresimizden ulaştırabilirsiniz.
Show more
 • Category

  Finance
 • Get it on:

  Go Google Play tr.com.sekerbilisim.mbank
 • Requirements:

  Android 6.0+

ŞEKER MOBİL 8.0.10 APK for Android 6.0+

Version 8.0.10 for Android 6.0+
Update on 2021-10-14
Installs 500.000++
File size 31.505.042 bytes
Permissions view permissions
What's new Yenilenen Şeker Mobil ile Tanışın!

Şeker Mobil uygulamamızı sizlerin görüş ve önerileri doğrultusunda daha işlevsel bir kullanıcı deneyimi sunmak için yeniledik.

Yenilenen tasarımıyla Şeker Mobil ile bankacılık işlemlerinizi artık çok daha hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Versions history:

Show more
We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are allow us to use them.