Cover Image of Download Canlı Döviz - Borsa ve Altın 3 APK

4.6/5 - 20.288 votes

ID: ct.canlidoviz

Download APK now

The description of Canlı Döviz - Borsa ve Altın


Canlı Döviz uygulaması ile, canlı döviz kurlarını, canlı borsa endeks ve borsa hisse senetlerini, tüm altın fiyatlarını, dünya canlı borsa endekslerini, MSCI endekslerini, Amerika'da Nasdaq ve NYSE'de işlem gören tüm hisse senetlerini ve tüm kripto para birimlerini CANLI veri ile izleyin, sınırsız sayıda fiyat alarmı kurun ve uygulama bildirimi, sms veya mail olarak tümünü ücretsiz olarak alın.

Hiçbir üyelik gerekmeden, Canı Döviz ortföyünüzü oluşturun ve portföy kar-zarar durumunuzu, portföy değerinizi anlık izleyin. Canlı Döviz ile anlık olarak dolar, euro, gram altın, sterlin, japon yeni, euro/dolar paritesini takip edebilir, tüm bu kurlar ve paritelerin 3 yıla uzanan geçmiş verilerini veya canlı verilerini grafik üzerinden takip edebilirsiniz.

Tüm Borsa İstanbul endeks verileri ve canlı borsa hisse senedi verileri: İstediğiniz borsa endeks verisini veya hisse senedini izleme listenize ekleyebilir, veya tüm borsa hisse senetlerinin detaylarını hisse detay sayfasından canlı döviz uygulaması aracılığıyla inceleyebilirsiniz. Borsa endeks ve hisse senetlerinin grafiklerini istediğiniz şekilde çizebilirsiniz.

10.000'den fazla kripto para birimini Canlı Döviz ile takip edin, grafiklerini çizin. Kripto para birimlerini portföyünüze ekleyip değerlerini canlı takip edin.

Dünya endekslerini (Nasdaq, Dow Jones vb), MSCI endekslerini Canlı Döviz kolayca takip edin.

5500'den fazla Amerika'da işlem gören hisse senedini ( Nasdaq ve NYSE) Canlı Döviz ile takip edin

Canlı fiyat alarmı özelliği ile dolar , euro , altın, kripto, yurtdışı piyasalar ve diğer tüm kurlar için fiyat alarmı ekleyebilir ve fiyat alarmı gerçekleştiğinde 7/24 ve anında bildirim ile haberdar olabilirsiniz.

Ayrıca Canlı Döviz ile tüm canlı borsa endeksleri ve hisse senetlerine sınırsız sayıda fiyat alarmı kurabilirsiniz.

Tüm veriler anlık olarak yenilenmekte ve gün içindeki değişimlerinin yanı sıra, grafik yardımı ile belli zaman aralıklarında döviz değişimlerini sizlere sunmaktadır.

-Canlı Döviz uygulamamızda aktif bazı kurlar:

Dolar / TL
Euro / TL
İngiliz Sterlini / TL
TL / Japon Yeni
Bitcoin
Solana
Litecoin
Ethereum
Avax
Luna Terra
Apple Inc.
Microsoft
Altin
Çeyrek Altın
Gram Altın
Bilezik
Yarım Altın
Ata Altım
Platin Gram
Paladyum Gram
Dolar Endeksi
DXY

ve 30.000+ sembol daha.. Hepsi Canlı ve Anlık.

-Dolar , Euro , Altın ve diğer tüm kurlar saniyelik değişimler ile %100 anlık ve canlı olarak iletilmektedir.

-Borsa hisse senetleri ve borsa endeks verileri tercihinize göre canlı veya 15 dakika gecikmeli iletilmektedir. Canlı borsa verileri için lisans almanız yeterlidir

-Hızlı değişiklik gösteren dolar, euro ve tüm döviz kurlarını herhangi bir gecikme olmadan, canlı olarak takip edebilirsiniz. Fiyat alarmı özelliği, hiçbir fiyat hareketini kaçırmamanız için mükemmel bir özelliktir ve kullanımı tamamen ücretsizdir.

- Canlı Döviz uygulaması 2016 yılından beri size bu isimle hizmet vermektedir, resmi websitesi: canlidoviz.co 'dur.
Show more
  • Category

    Finance
  • Get it on:

    Go Google Play ct.canlidoviz
  • Requirements:

    Android 5.0+

Canlı Döviz - Borsa ve Altın 3 APK for Android 5.0+

Version 3 for Android 5.0+
Update on 2022-08-04
Installs 500.000++
File size 7.668.067 bytes
Permissions view permissions
What's new -Yeni özellik: Sohbet kısmında, herhangi bir kişinin profiline girerek onu takip edebilirsiniz. Takip ettiğiniz kişiler yeni paylaşım yaptığında size bildirim gelir.
-Hata düzeltmeleri

Versions history:

Show more