Cover Image of Download Часослов неустанної молитви 1.2.7 (220628) APK

5/5 - 41 votes

ID: org.dyvensvit.bookofhours

Download APK now

The description of Часослов неустанної молитви


Оскільки ні Христос, ні апостоли, не залишили конкретних вказівок щодо способу щоденної молитви, активні християни, керовані Духом Святим, створювали різні системи молитовних практик і текстів.

Одним із них був преподобний Олександр Акиміт. Розпочавши свій духовний шлях у палестинських монастирях, у своєму особистому молитовному житті він пройшов три етапи інтенсивності щоденної молитви від чотирьох "апостольських" часів зранку, під вечір, опівдні і опівночі, через збільшення їх до семи впродовж дня і семи впродовж ночі аж до щогодинної молитви впродовж усієї доби.

У цьому додатку втілено спробу допомогти тим, хто хотів би ступити на дорогу щоденної молитви.

Відповідно до історії молитовного життя преп. Олександра, тут є запропоновано три схеми щоденної молитви - чотири, чотирнадцять і двадцять чотири молитовних часи відповідно. Ви можете обрати один із них, який найбільше відповідає ритму Вашого молитовного життя.

З огляду на зміст молитов часослов 24-х часів найкраще відповідає періодам постів. Інші часослови, натомість, пасують краще для звичайного літургійного часу.

Молитись всі часи поспіль не обов'язково, часослови працюють так, щоб дати можливість помолитись о тій порі, яка буде зручною для вас. Найважливіше у молитві не її кількість і інтенсивність, а якість.

Основним джерелом для цих молитов послужила публікація: Василь Рудейко. Часослов двадцяти чотирьох часів: Впровадження. Переклад [серія «Літургійні джерела»]. Львів: Видавництво Українського католицького університету 2017, 224 с.

Книгу можна придбати на сайті Видавництва УКУ за адресою bit.ly/BookOfHours24

Для кращого входження у ритм молитов у додатку можна довантажити аудіофайли. Вони зможуть стати у пригоді, наприклад, під час подорожі автомобілем. Поки що в аудіоформаті доступний лише часослов 24-х часів. Озвучення решти часів у процесі приготування.
Show more
  • Category

    Books
  • Get it on:

    Go Google Play org.dyvensvit.bookofhours
  • Requirements:

    Android 4.1+

Часослов неустанної молитви 1.2.7 (220628) APK for Android 4.1+

Version 1.2.7 (220628) for Android 4.1+
Update on 2022-07-03
Installs 1.000++
File size 3.704.573 bytes
Permissions view permissions
What's new Доповнено Часослов 24-х часів в час війни